KONYA BEYŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞܒNDEN BİR İLK...

Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Birimi tarafından hazırlanan ‘’MEM’URİYETTEN MEM’NUNİYETE’’ adlı derginin 1. sayısı yayımlandı.  
BEYŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞܒNDEN BİR İLK...

Dergi hakkında açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk: “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce ilk defa çıkarılan dergimizde, eğitimle ilgili aklınızı kurcalayan birçok şeyi bulabileceğiniz, aynı zamanda kişisel gelişim, çocuk gelişimi, sağlık, kültür, sanat ve Beyşehir hakkında farklı ve daha önce bilinmeyen önemli bilgileri kapsamaktadır. Bu vesile ile Beyşehir’in tanıtımına büyük katkı sağlayacağımızı düşünmekteyiz’’ dedi.

 

Konuk açıklamasına şu şekilde devam etti; “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, okullarımızın, gerçekleştirdiği projelerin, etkinliklerin, bilim fuarlarının yanında ulusal ve uluslararası alanda kazanılan başarıların da ele alındığı birçok konu başlığıyla kendimizi ifade etmeye çalıştık. 1150 adet basılan geniş kapsamlı dergimiz tüm kurum kuruluşlara, okullara ve esnaflara dağıtıldı” dedi

 

Konuk, derginin oluşumunu sağlayan yayın ekibine ve derginin basım aşamasındaki desteklerinden dolayı Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’a da teşekkür etti.

HACIAKİF MAHALLESİ ANTALYA CADDESİ NO47 42700 Beyşehir/KONYA - 0 332 5124939 0 332 5122703

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.