KONYA BEYŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYŞEHİR’DE VATANDAŞLARLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI.

BEYŞEHİR’DE VATANDAŞLARLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI.

 

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun imzasıyla tüm il ve ilçelere gönderilen genelge gereğince Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir başkanlığında, Beyşehir Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda 25.10.2017 Çarşamba günü saat 10:00’da gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa KONUK ile ilçeye bağlı okulların okul aile birliği başkanları katıldı.
      Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir yaptığı açıklamada;” Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini bire bir temas kurmak suretiyle almak amacıyla yayınlanan İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda belli aralıklarla ilgili birimlerin koordinesinde eğitim alanında okul müdürleri, öğretmenler ve okul aile birliği başkanları ile gerçekleştireceğiz” dedi.
      Toplantıda okulların çevre düzenlemesi, okul güvenliğinin sağlanması, okul çevresinde düzenleme, okul aile birliklerinin okullarda yapabilecekleri sosyal ve kültürel alanlardaki çalışmaların ve okul-veli işbirliğinin artırılması konuları ele alındı.
       Kaymakam Özdemir, bu toplantıların bilgi alışverişinde bulunularak İlçemizdeki okulların problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını, birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu dile getirerek, okul aile birliği başkanlarına okullarda yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

HACIAKİF MAHALLESİ ANTALYA CADDESİ NO47 42700 Beyşehir/KONYA - 0 332 5124939 0 332 5122703

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.