KONYA BEYŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA PROJESİ

İyi dersler şoför amca projesi, Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Michelin firmasının ortaklaşa düzenledikleri proje kapsamında Beyşehir’in Mahallelerinden taşıma merkezi okullarımıza öğrenci taşıyan şoförlerimize yönelik eğitim verilmiştir. Eğitim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte verilmiş olup, eğitime 88 şoför katılmıştır. Eğitim sonunda şoförlere katılımcı belgeleri verilmiştir.
İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA PROJESİ

Eğitim İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa KONUK, Şube Müdürü Rüştü BEGENDİ ve İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Kemal EREN tarafından verilmiştir.

             İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa KONUK; Taşımalı eğitim şoförlerine dikkat edecekleri hususlar, alacakları önlemler ve tedbirlerle ilgili bilgi verildiğini, şoförlerin bu eğitim sayesinde öğrencilerimizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde okullarına ulaşmalarını sağlayacaklarını belirterek, Şoförlere kazasız belasız bir yıl geçirmeleri mesajıyla eğitimi sona erdirdi.

16-12-201616-12-201616-12-2016

HACIAKİF MAHALLESİ ANTALYA CADDESİ NO47 42700 Beyşehir/KONYA - 0 332 5124939 0 332 5122703

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.