KONYA BEYŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSA KONUK’TAN LYS MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSA KONUK’TAN LYS MESAJI

Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) için bir mesaj yayımladı.

Konuk mesajında;

“Değerli Gençler, yoğun bir çalışma temposunun ardından 10-11 Haziran ve 17-18 Haziran tarihlerinde Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS’ye) gireceksiniz. Bu sınav geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimiz ve aileleriniz için çok önemlidir ama her şeyin başlangıcı ya da sonu değildir. Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Bu nedenle sınava girerken stresten uzak ve çok rahat bir şekilde sınava girmeniz başarınızı daha da güçlendirecektir. Bu sınavda başarılı olmanız hiç kuşkusuz hem sizler hem de ülkemiz için çok değerli kazanç olacaktır. Sizler, aileleriniz ve öğretmenleriniz bu sınav için çok büyük çaba sarf ettiniz, ter döktünüz.  Üniversiteye ilk adımı atmak için vereceğiniz bu sınavın heyecanını sizlerle birlikte ben de paylaşıyorum.” 

 

Bu duygu ve düşüncelerle; bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm yönetici, öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, milletimize ve ülkemize önemli hizmetler vereceğine inandığımız siz gençlerimize gireceğiniz bu sınavda başarı ve zihin açıklığı temenni ediyor ve arzu ettiğiniz başarıyı yakalamanızı diliyorum” dedi.Musa KONUK         

İlçe Milli Eğitim Müdürü

HACIAKİF MAHALLESİ ANTALYA CADDESİ NO47 42700 Beyşehir/KONYA - 0 332 5124939 0 332 5122703

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.